Єдина Країна! Єдина Країна!
1С: Підприємство 8. Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України
Купуйте програму 1С:Бухгалтерія 8 на вигідних умовах і з кращим супроводом!

Ми працюємо для:

BeeLinePernod Ricard UkraineShindlerBig DutchmanGolden Distribution
VITIS GroupЕталон

Будьте лідерами разом з нами!

ХТО МИ?


Що ми робимо
і чого НЕ робимо

Бути першим — значить
бути не таким як всі

Ми не намагаємося осягнути неосяжне і продати все всім.

«Бізнес-Архітектор» зосередив свої зусилля на те, в чому в нас є досвід, кваліфікація та компетенції. Зверніться до нас і Ви отримаєте надійного професійного Партнера для Вашого бізнесу за наступними напрямками:

  • Продаж, впровадження, супровід програми «1С Бухгалтерія 8»
  • Впровадження проектів автоматизації на базі «1С Підприємство 8. Управління торговим підприємством», «1С Підприємство 8. Управління виробничим підприємством», «1С Підприємство 8. Консолідація».

Детальніше >>

1С:БухОбслуговування

Ми продаємо щось більше,
чим просто коробку

Задумайтеся, наскільки часто Ви стикалися в Україні з відмінним сервісом?

Ми не намагаємося виділитися на ринку 1С Бухгалтерії за рахунок набору послуг, який практично однаковий у всіх 1С Франчайзі. Ми намагаємося відрізнятися, забезпечуючи Вам щоденний сервіс вищого класу при роботі з 1С Бухгалтерією.

Ми не женемося за кількістю послуг, більша частина яких Вам не потрібна. Звернувшись до нас, Ви отримаєте те, що необхідно саме Вам і Вашій компанії. Ви зможете не просто купити 1С Бухгалтерія 8, а отримати професійний сервіс по її обслуговуванню. Наші фахівці досконально знають не тільки можливості 1С Бухгалтерія 8, а також бухгалтерський і податковий облік, тому завжди нададуть Вам кваліфіковану консультацію. Наша мета — не продаж програми, а максимально довгий і якісне Партнерство з Вами, шановний Бухгалтер.

Детальніше >>

Впровадження проектів

Будьте лідерами
разом з нами!

На ринку впровадження проектів 1С Підприємство 8 для нас найбільш цікавими є складні високотехнологічні проекти в групах компаній, холдингах, корпораціях (в першу чергу в компаніях з іноземними інвестиціями).

У кожному проекті ми орієнтовані на результат, а не на процес. Ми прагнемо не до автоматизації заради автоматизації, а хочемо зрозуміти Ваш бізнес і робимо все для того, щоб Ваша інвестиція у впровадження 1С не просто окупилася, а забезпечила стійкий ріст основних показників ефективності Вашого підприємства: ROI, EBIT, EVA.

читати далі >>


Коротко про компанію

Компанія «Бізнес-Архітектор» надає послуги комплексної автоматизації підприємств будь-якої сфери діяльності по всій Україні на основі програмних продуктів 1С.

докладніше