Єдина Країна! Єдина Країна!

Beeline

ЗАТ «Українські радіосистеми» (ТМ Beeline, Київстар)

Beeline Київстар

ЗАТ «Українські радіосистеми» створено у 1995 році з метою просування на ринок України передових технологій в області телекомунікацій.

З кінця 2005 року «УРС» стає частина групи компаній «Вимпел Комунікації», що надають послуги мобільного зв'язку під брендом Beeline в 7 країнах світу і які обслуговують понад 50 млн. абонентів.

З 2006 року «Українські радіосистеми» починає надавати послуги під брендом Beeline на всій території України.

У 2007 року Beeline був визнаний «Брендом року» в категорії «Мобільний зв'язок» на Всеукраїнському конкурсі «Бренд року 2007».

У жовтні 2010 року українські телекомунікаційні оператори – «Київстар» і «Beeline-Україна» (ПРАТ «Українські радіосистеми» і ТОВ «Голден Телеком») почали процес інтеграції.

Метою об'єднання «Київстар» - найкращого бренду в Україні та оператора №1 у мобільному зв'язку – та «Beeline-Україна» - сильного й досвідченого гравця ринку послуг фіксованого зв'язку для бізнесу та широкосмугового доступу на базі FTTB – є створення мультисервісного оператора з унікальними компетенціями, досвідом та значущістю для країни.

На підприємстві були впроваджені і успішно працювали підсистеми розрахунку заробітної плати, управління персоналом, управління грошовими коштами, управління закупівлями і продажами, управління запасами на базі програмного продукту «1С:Підприємство 8. Управління виробничим підприємством».

У травні 2010 р. в рамках розвитку автоматизованої системи управління підприємством було поставлено завдання по розробці інформаційної системи «Облік ПДВ. Формування декларації з ПДВ» на базі програмного продукту «1С:Підприємство 8. Управління виробничим підприємством». В результаті проведення тендеру в якості підрядника для виконання проекту була вибрана компанія «Бізнес-Архітектор».

У рамках автоматизації були вирішені завдання з розширення функціоналу існуючої облікової системи і реалізовані наступні завдання:

 1. Здійснена інтеграція цієї системи з «Amdocs Inventory Control».
 2. Здійснена інтеграція з системою «Atlas».
 3. Розроблені податкові документи для обліку білінгу.
 4. Розроблено механізм автоматично виробляє закриття податкових зобов'язань на кінець періоду з випискою необхідних документів.
 5. Розроблені звіти для аналізу даних з податкового обліку.

Проектною групою компанії «Бізнес-Архітектор» (керівник проекту, інженер-програміст, інженер-консультант) були виконані всі необхідні роботи, а саме: розробка необхідних доповнень, тестова експлуатація, навчання користувачів. Всі роботи реалізовані в повному обсязі.

В результаті реалізації проекту були впроваджені підсистеми: бухгалтерський облік, податковий облік. Автоматизований обмін з білінговими системами, що зменшило часові витрати на формування податкових документів, підвищена достовірність інформації по ділянці в цілому, за рахунок формування нових звітів. Спрощена робота користувачів з формування декларації з ПДВ.

Проект перейшов у стадію супроводу.

Купуйте програму 1С і отримуйте в подарунок

1. Повний пакет послуг до кожної програми:
 • Доставка в межах Києва і по всій Україні.
 • До 10 годин на установку і первинне налаштування програми.
 • Знижка 20% на курси в нашому Центрі Сертифікованого Навчання.
 • Налаштування системи здачі електронної звітності «1С:Звіт», яка дозволяє відправляти звітність підприємства контролюючі органи, при цьому користувач отримує квитанцію про доставку звіту і результати обробки документа.
 • Інформаційно-технологічний супровід (ІТС) протягом 3 міс. — комплексна підтримка від фірми «1С», яка включає лінію консультацій, оновлення програми та інше.
 • Налаштування автоматичного оновлення програми через Інтернет.
 • Обробка для налаштування обміну між 1С і системами Клієнт-Банк. В комплект поставки входять два формату обміну (для двох банків) з системами Клієнт-Банк.
2. Спеціальні умови при переході з 1С 7.7 на 1С 8:
 • Знижка до 50% на вартість нової версії;
 • Обробка для перенесення даних з типової 1С 7.7 в 1С 8 вбудована в програму;
 • Програма «1С:Підприємство/Бухгалтерія 7.7» залишається у вас!
1С Бухгалтерія 8

Отзывы клиентов