Єдина Країна! Єдина Країна!

Компанія «Бізнес-Архітектор» є одним з лідерів ринку послуг з впровадження та супроводження програмних продуктів «1С:Підприємство 8»

Компанія «Бізнес-Архітектор» є одним з лідерів ринку послуг з впровадження та супроводу програмних продуктів «1С:Підприємство 8». Найбільш цікавими для нас є складні високотехнологічні проекти, в яких фахівці компанії мають найбільші досвід та компетенції.

Нижче наведені приклади проектів впровадження «1С» у великих компаніях, які скористалися послугами впроваджувального центру компанії «Бізнес-Архітектор», з деталізацією по галузях.

Замовник Галузь Проект
ДПсИИ «Перно Рікар Україна»

За більш ніж 30-ти річну історію компанія Pernod Ricard (Перно Рікар) здобула впевнену позиції в числі світових лідерів на ринку вина і міцних алкогольних напоїв. На ринках багатьох країн Pernod Ricard заслужено займає позицію №1.

Компанія «Перно Рікар Україна», створена в липні 2001 року, є офіційним дистриб'ютором французької групи Pernod Ricard. Діяльність ДП з ІІ «Перно Рікар Україна» спрямована на імпорт і дистрибуцію ексклюзивної алкогольної продукції групи, а також просування та розвиток культури споживання спиртних напоїв.

Дистрибуція алкоголю Виконано комплексне впровадження проекту автоматизації на базі системи «1С:Підприємство 8. Управління виробничим підприємством для України». Проект виконаний у період березень-серпень 2011 р., тривалість проекту становить 6 місяців.
Детальніше...
ТОВ «Вітіс Груп»

Виноторгова компанія «Вітіс Груп» була заснована в 2008 році.

У портфелі компанії зібрані вина від 120 виробників Франції, Італії, Іспанії, Німеччини і Нового Світу.

«Вітіс Груп» має філії в 6 найбільших містах України — в Одесі, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Сімферополі та Львові. Головний офіс компанії знаходиться в Києві.

Дистрибуція алкоголю Реалізовано комплексний проект автоматизації на основі системи «1С:Підприємство 8. Управління торговим підприємством для України». Проект виконаний у період серпень-грудень 2010 р., тривалість проекту склала 5 місяців. На другому етапі були автоматизовані роздрібні винні бутіки на базі ПП «1С:Роздріб для України».
Детальніше...
ЗАТ «Українські радіосистеми» (ТМ Beeline, Київстар)

ЗАТ «Українські радіосистеми» створено у 1995 році з метою просування на ринок України передових технологій в області телекомунікацій.

З кінця 2005 року «УРС» стає частина групи компаній «Вимпел Комунікації», що надають послуги мобільного зв'язку під брендом Beeline в 7 країнах світу і які обслуговують понад 50 млн. абонентів.

У жовтні 2010 року українські телекомунікаційні оператори – «Київстар» і «Beeline-Україна» (ПРАТ «Українські радіосистеми» і ТОВ «Голден Телеком») почали процес інтеграції.

Теле-комунікації На підприємстві були впроваджені і успішно працювали підсистеми розрахунку заробітної плати, управління персоналом, управління грошовими коштами, управління закупівлями і продажами, управління запасами на базі програмного продукту «1С:Підприємство 8. Управління виробничим підприємством».
В рамках розвитку автоматизованої системи управління підприємством була розроблена інформаційна система «Облік ПДВ. Формування декларації з ПДВ» на базі програмного продукту «1С:Підприємство 8. Управління виробничим підприємством». Проект виконаний у період травень-липень 2010 р., тривалість проекту становить 3 місяці.
Детальніше...
ТОВ «Голден Дістрібьюшн»
Golden Distribution

Основним напрямком діяльності великої дистриб'юторської компанії «Голден Дістрібьюшн» є реалізація продукції наступних торгових марок: 3 Скоринки, Delmor, Chip'; Go, Mr. Chips, Don Kido і Top Snack.
Компанія активно розвивається на ринку легких закусок України, а також експортує товари в сусідні країни.

Дистрибуція FMCG Проект автоматизації компанії «Голден Дістрібьюшн» складався з двох етапів. На першому етапі був автоматизований оперативний, бухгалтерський податковий облік компанії, МСФЗ, CRM, бюджетування, складний розрахунок заробітної плати, розроблена система інтерактивного обміну даними на базі програми «1С:Підприємство 8. Управління торговим підприємством для України». Перша частина проекту виконана в період жовтень 2008 – квітень 2009 р. (7 місяців). На другому етапі було впроваджено систему консолідації даних на базі програми «1С:Підприємство 8. Консолідація». Впровадження другого етапу проекту проходило в період вересень-листопад 2009 р. (3 місяці).
Детальніше...
Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України
Державне підприємство «Державний фармакологічний центр»

Державне підприємство «Державний фармакологічний центр» Міністерства охорони здоров'я України — уповноважений Міністерством охорони здоров'я України орган адміністративно-господарського управління та контролю у сфері реєстрації лікарських засобів в рамках, передбачених Законом України «Про лікарські засоби».

Державні госпрозрахункові підприємства Проект впровадження 1С в Державному експертному центрі МОЗ України включав автоматизацію бухгалтерського та податкового обліку підприємства на базі програми «1С:Бухгалтерія 8 для України», а також автоматизацію обліку кадрів і розрахунку заробітної плати на базі програми «1С:Підприємство 8. Зарплата і управління персоналом для України». Проект впроваджений в період січень-квітень 2012 р. (4 місяці).

Детальніше...

Купуйте програму 1С і отримуйте в подарунок

1. Повний пакет послуг до кожної програми:
  • Доставка в межах Києва і по всій Україні.
  • До 10 годин на установку і первинне налаштування програми.
  • Знижка 20% на курси в нашому Центрі Сертифікованого Навчання.
  • Налаштування системи здачі електронної звітності «1С:Звіт», яка дозволяє відправляти звітність підприємства контролюючі органи, при цьому користувач отримує квитанцію про доставку звіту і результати обробки документа.
  • Інформаційно-технологічний супровід (ІТС) протягом 3 міс. — комплексна підтримка від фірми «1С», яка включає лінію консультацій, оновлення програми та інше.
  • Налаштування автоматичного оновлення програми через Інтернет.
  • Обробка для налаштування обміну між 1С і системами Клієнт-Банк. В комплект поставки входять два формату обміну (для двох банків) з системами Клієнт-Банк.
2. Спеціальні умови при переході з 1С 7.7 на 1С 8:
  • Знижка до 50% на вартість нової версії;
  • Обробка для перенесення даних з типової 1С 7.7 в 1С 8 вбудована в програму;
  • Програма «1С:Підприємство/Бухгалтерія 7.7» залишається у вас!
1С Бухгалтерія 8

Отзывы клиентов