Єдина Країна! Єдина Країна!

Наші партнери

Tucha (Україна) — провайдер хмарної ІТ-інфраструктури під торговою маркою Tucha. Tucha – це заміна апаратного забезпечення їх хмарними аналогами, коли користувачі і сисадміни з допомогою тих же пристроїв введення-виведення і тонких клієнтів працюють не з «залізом», розташованим безпосередньо в офісі, а з його програмним втіленням на серверах, встановлених в надійних європейських дата-центрах. Там же безпечно зберігаються всі дані. Основними вигодами використання Tucha є економія часу і коштів, захищеність даних, масштабованість ресурсів і мобільність користувачів.

Компанія «Рагнатек» — це команда висококваліфікованих співробітників займаються повним спектром послуг із створення, підтримки та просування веб-проектів на системі управління 1С-Бітрікс, а так само інтеграції «1С-Бітрікс: Управління сайтом» з торговими конфігураціями «1С:Підприємство». В першу чергу ми приділяємо величезну увагу якістю наших послуг і постійно удосконалюємося в цьому напрямку. Розробка сайту для кожного клієнта виконується з індивідуальним і унікальним підходом. Створення сайтів включає в себе аналіз особливостей сфери діяльності клієнта. Докладніше з нашими роботами ви можете ознайомитися в портфоліо.

Кур'єрська служба «ФЕНІКС» — це компанія, що надає комплекс послуг на доставку Вашої кореспонденції і вантажів одержувачу,

Компанія «Укрсеминар» — це авторські та тематичні семінари, тренінги та корпоративні заходи для бухгалтерів, фінансистів, економістів і всіх тих, для кого бухгалтерія — це не просто робота. Різноманітні тематики семінарів, а також зручний формат проведення завжди дають можливість вибрати найбільш прийнятний варіант участі. Наші лектори — кращі бухгалтери-експерти України, практикуючі автори провідних бухгалтерських видань.

Аудиторська компанія «Аудитор — Консультант — Юрист» надає повний спектр аудиторських послуг, трансформацію та ведення звітності згідно стандартами IFRS/МСФЗ, консалтингові послуги у сфері податкового планування, консультації з оподаткування та бухгалтерського обліку, рекомендації з постановки та ведення управлінського обліку. Високий професіоналізм — звернене в професію творчість.

Сьогодні Бізнес-центр «Пасат» — це багатий досвід реалізації проектів в області консалтингу з 1997 року, широкий спектр послуг, унікальна корпоративна культура, потужний інтелектуальний потенціал.

Журнал «Аудитор України» — перше і єдине видання Аудиторської палати України, яке правдиво і неупереджено розповідає про життя аудиторської спільноти, про нормативні акти, які регулюють аудиторську діяльність, про взаємодію Аудиторської палати і контролюючих органів (Державної податкової служби, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Національної комісії що регулює ринок фінансових послуг, Мінстерства фінансів України, та ін.).

Навчальний центр «ДАНКО» — лідер на ринку бізнес-освіти в Києві. Кількість напрямів навчання перевищує 30 спеціальностей, серед яких: бухгалтерський облік та 1С, податковий облік, фінансовий аналіз і менеджмент, комп'ютерні дисципліни (з «нуля» і до професіонала), менеджмент (по персоналу, з продажу) і багато іншого.

Компанія «ОФИСАП» є системним інтегратором, надає комплексні рішення по створенню «під ключ» і обслуговування ІТ-інфраструктури підприємств. Команда наших професіоналів допоможе в: проектуванні і побудові СКС (локальних комп'ютерних мереж і телекомунікаційних мереж), побудові систем відеоспостереження і контролю доступу, побудові систем готельного та комерційного телебачення, побудові бездротових мереж на підприємстві та в місцях громадського користування, впровадження IP-телефонії, розгортання систем віртуалізації серверів, розгортанні та корпоративної доменної інфраструктури пошти на підприємстві, побудові систем резервного копіювання даних, впровадженні термінальних рішень для роботи з базами даних. Всі реалізовані проекти беруться на обслуговування.

IT4B — команда фахівців з великим досвідом вирішення завдань супроводу ІТ-процесів автоматизації обліку підприємств. Ми готові допомогти вашому бізнесу рости, надавши йому сучасні засоби обліку і управління.

Обслуговування програмних продуктів «1С:Підприємство» в Києві і Україні. Автоматизація комерційних та бюджетних організацій. Продаж, установка, впровадження, навчання, налаштування. Швидкий перехід з версії 7.7 " на «1С:Підприємство 8».

ТОВ «Аудиторська фірма «Український Аудит» — команда професіоналів, яка завжди готова вирішити поставлені Вами завдання і тим самим забезпечити безпеку та ефективність Вашого бізнесу. Ми турбуємось про Вас коли Ви працюєте та відпочиваєте, ми придамо впевненості Вашого бізнесу в завтрашньому дні.
info@af-audit.com

 • Здійснює будь-який вид бухгалтерського обліку (аутсорсинг бухгалтерії) та аудит;
 • Здійснює супровід програмних продуктів 1С Бухгалтерія;
 • Надає послуги з реєстрації, ліквідації підприємств та підприємців, консультації.

Компанія «Інфорс» здійснює вирішення всіх завдань, що виникли у вашого підприємства у сфері автоматизації та оптимізації бізнес-процесів. Компанія «Інфорс» є 1C:Франчайзі, 1C:Центром компетенції з виробництва, торгівлі, будівництва, 1C:Центром сертифікованого навчання та сертифікації, учасником руху «1С:Консалтинг».

Компанія «ПроАудит» працює в місті Києві протягом більше чотирьох років у сфері надання аудиторських послуг. Основний напрямок в роботі компанії: аудит, бухгалтерські та консалтингові послуги. У 2009 році «ПроАудит» отримала свідоцтво Аудиторської палати України про включення компанії в реєстр аудиторських фірм та аудиторів №4288. Основна перевага компанії, за словами керівників «ПроАудит» — швидке виконання послуг і можливість комплексного обслуговування.

Power Team — група приватних підприємців, які займаються професійно 1С. Ми успішно працюємо на теренах України вже понад 6 років, і надаємо повний комплекс послуг, від продажу і установки, до впровадження та підтримки програмних продуктів 1С, а також розробки облікових систем з нуля. Про нашому професіоналізм свідчить не тільки велика кількість впроваджених складних проектів у різних сферах бізнесу, але і наявність сертифікатів 1С. Запрошуємо Вас працювати разом.

DoskaUA

Безкоштовна дошка оголошень http://www.doskaua.kiev.ua/ дозволяє кожному бажаючому знайти товар, починаючи від нерухомості й автомобілів і закінчуючи рослинами і послугами в різних сферах діяльності.
Зручний інтерфейс дозволяє навіть починаючому користувачеві швидко та просто опублікувати свою пропозицію на порталі, дозволяючи користуватися сучасним і зручним способом пропозиції товару або послуги, щоб швидко знайти клієнта або замовника.
Розміщення оголошення відбувається всього за кілька кроків. Необхідно лише вибрати відповідну рубрику і заповнити невелику форму для розміщення безкоштовного оголошення.
Зручний пошук по сайту дозволяє швидко і просто знайти потрібну послугу або товар.
Надані користувачам сайту сервіси дозволяють піднімати оголошення для того, щоб воно не загубилося в напливі щодня публікується на дошці оголошень інформації. Київські оголошення оновлюються постійно і розміщується на сторінках сайту інформація завжди актуальна.
Розміщуючи оголошення на безкоштовній дошці оголошень www.doskaua.kiev.ua ви можете бути впевнені в великій кількості відвідувачів, які шукають на наших сторінках саме вашу пропозицію.

Купуйте програму 1С і отримуйте в подарунок

1. Повний пакет послуг до кожної програми:
 • Доставка в межах Києва і по всій Україні.
 • До 10 годин на установку і первинне налаштування програми.
 • Знижка 20% на курси в нашому Центрі Сертифікованого Навчання.
 • Налаштування системи здачі електронної звітності «1С:Звіт», яка дозволяє відправляти звітність підприємства контролюючі органи, при цьому користувач отримує квитанцію про доставку звіту і результати обробки документа.
 • Інформаційно-технологічний супровід (ІТС) протягом 3 міс. — комплексна підтримка від фірми «1С», яка включає лінію консультацій, оновлення програми та інше.
 • Налаштування автоматичного оновлення програми через Інтернет.
 • Обробка для налаштування обміну між 1С і системами Клієнт-Банк. В комплект поставки входять два формату обміну (для двох банків) з системами Клієнт-Банк.
2. Спеціальні умови при переході з 1С 7.7 на 1С 8:
 • Знижка до 50% на вартість нової версії;
 • Обробка для перенесення даних з типової 1С 7.7 в 1С 8 вбудована в програму;
 • Програма «1С:Підприємство/Бухгалтерія 7.7» залишається у вас!
1С Бухгалтерія 8

Отзывы клиентов

Підпишетеся на найголовніші і свіжі новини бухгалтерського обліку і отримаєте якісне обслуговування 1С