Єдина Країна! Єдина Країна!
У нас можна:
Отримати консультацію
Замовити демонстрацію

Галузеві рішення для 1С: Підприємство 8

Галузеві і спеціалізовані рішення системи програм «1С: Підприємство 8»

На базі системи програм «1С: Підприємство» розроблено велику кількість галузевих рішень, які без додаткових доробок, або при мінімальних змінах, повністю відповідають вимогам підприємства, зайнятого в певній галузі бізнесу. Так як галузеві рішення, які були спеціально розроблені під ті чи інші галузі, у більшості вони вже застосовуються на підприємствах.

У галузевих і спеціалізованих рішеннях системи програм «1С: Підприємство 8» враховується специфіка бізнес-процесів в організаціях, вони націлені на максимально повну відповідність потреб в автоматизації найбільш важливих для компаній бізнес-процесів, що дозволяє скоротити витрати на впровадження та впровадити програмне забезпечення за більш короткі терміни за рахунок того, що програми поставляються вже в якості готових рішень.

Ви можете отримати професійну консультацію щодо вибору програми 1С для свого підприємства, а також замовити безкоштовну презентацію програми звернувшись до нас за тел.: (044) 292-26-62 або електронною поштою sales@b-a.com.ua