Єдина Країна! Єдина Країна!
У нас можна:
Отримати консультацію
Замовити демонстрацію

Програми для бюджетної сфери УкраїниБухгалтерія для бюджетних установ України

Нове покоління програм для бюджетної сфери України

Фірма "1С", узагальнивши більш ніж 10-ти річний досвід роботи на ринку бюджетних установ України, а також враховуючи поточні потреби облікових служб, як невеликих установ, так і великих централізованих бюджетних установ, випускає на ринок нове покоління програм для автоматизації бюджетних підприємств України.

При розробці рішень основний акцент зроблено на доступності, потужному функціоналі і ергономіці програмних продуктів. Нові програмні продукти створені на технологічній платформі "1С:Підприємство 8", яка забезпечує високу гнучкість, настроюваність, масштабованість, продуктивність і ергономічність прикладних рішень.

В залежності від потреб в автоматизації користувачі бюджетних установ будь-якого рівня можуть вибрати різні варіанти продуктів для бюджетної сфери:

 • 1С:Підприємство 8. Бухгалтерія для бюджетних установ України;
 • 1С:Підприємство 8. Зарплата і кадри для бюджетних установ України;
 • 1С:Підприємство 8. Комплексний облік для бюджетних установ України.

"1С:Бухгалтерія 8 для бюджетних установ України" - це готове до роботи рішення, в якому враховані вимоги законодавства і реальна практика роботи установ різної відомчої приналежності. Програма вирішує наступні завдання:

 • облік затверджених кошторисних показників по загальному та спеціальному фондах;
 • облік взятих зобов'язань і фінансових зобов'язань;
 • облік операцій з готівкою і безготівковими грошовими коштами;
 • ведення взаєморозрахунків з постачальниками і покупцями;
 • ведення взаєморозрахунків з підзвітними особами;
 • облік ПДВ;
 • облік необоротних активів, запасів і бланків суворої звітності;
 • облік валютних операцій;
 • формування меморіальних ордерів і головної книги;
 • формування регламентованих звітних форм.

"1С:Бухгалтерія 8 для бюджетних установ України" дозволяє автоматизувати усі ділянки обліку у бюджетних установах. Важливою особливістю програми є ведення обліку за джерелами фінансування, за рахунок яких установа виконує свої функції.

"1С:Бухгалтерія 8 для бюджетних установ України" дозволяє впровадити єдину облікову політику в установах одного відомства і виконувати формування консолідованої звітності з можливістю деталізації кожного показника до конкретних проводок.

Методологія обліку "1С:Бухгалтерія 8 для бюджетних установ України" у поєднанні з можливостями платформи "1С:Підприємство 8" дають користувачеві потужну і гнучку облікову систему, яку можна використовувати як у невеликих установах, так і у великих управліннях і адміністраціях.

Конфігурація "Зарплата і кадри для бюджетних установ України" - це готове до роботи рішення, в якому враховані вимоги законодавства і реальна практика роботи установ різної відомчої приналежності. Програма вирішує наступні завдання:

 • розрахунок заробітної плати;
 • розрахунок грошового постачання військовослужбовців і прирівняних до них осіб;
 • розрахунок грошового змісту службовців на державній службі;
 • числення регламентованих законодавством податків з співробітників і внесків з фонду оплати праці;
 • віддзеркалення нарахованої зарплати і податків у витратах установи;
 • управління грошовими розрахунками з працівниками, включаючи депонування;
 • облік кадрів і аналіз кадрового складу;
 • автоматизація кадрового діловодства.

В конфігурації "Зарплата і кадри для бюджетних установ України":

 • розрахунок заробітної плати;
 • у повному об'ємі підтримує розрахунок заробітної плати у бюджетних установах, при цьому результати розрахунків і порядок відображення в бюджетному обліку нарахувань, утримань і податків з ФОП виконується за джерелами фінансування, за рахунок яких здійснюється фінансування нарахувань;
 • повною мірою автоматизує розрахунок грошового постачання військовослужбовців і оплати праці цивільних осіб;
 • автоматизовані трудомісткі рутинні операції і за рахунок цього працівники можуть вивільнятися для виконання аналітичних функцій, тим самим підвищується ефективність кадрових і розрахункових служб.

Завдяки можливості обліку діяльності декількох установ в єдиній інформаційній базі, програма "1С:Зарплата і кадри 8 для бюджетних установ України" може використовуватися як в невеликих установах, так і у великих управліннях і адміністраціях.

"Комплексний облік для бюджетних установ України" - це готове до роботи рішення, в якому враховані вимоги законодавства і реальна практика роботи установ різної відомчої приналежності. Функціональність комплексного програмного продукту включає всі можливості конфігурацій "Бухгалтерія для бюджетних установ" і "Зарплата і кадри для бюджетних установ України".

Методологія обліку "1С:Комплексний облік для бюджетних установ України 8" у поєднанні з можливостями платформи "1С:Підприємство 8" дають користувачеві потужну і гнучку облікову систему, яку можна використовувати як у невеликих установах, так і у великих управліннях і адміністраціях.

Завдяки органічного інтегрування функціональності в єдиній оболонці з допомогою програмного продукту "1С:Підприємство 8. Комплексний облік для бюджетних установ України" з'являється можливість впровадити єдину облікову політику бухгалтерського, кадрового обліку та розрахунку заробітної плати в установах одного відомства і виконувати формування консолідованої звітності з можливістю деталізації кожного показника до конкретних проводок.

ПРАЙС-ЛИСТ по продуктам «Бухгалтерія для бюджетних установ»

Ви також можете проглянути повний прайс-лист.

Назва Ціна, грн.
ПРОФ версии
1С:Підприємство 8. Комплексний облік для бюджетних установ України. Базова версія 1 800,00
1С:Підприємство 8. Бухгалтерія для бюджетних установ України 4 050,00
1С:Підприємство 8. Зарплата та кадри для бюджетних установ України 4 950,00
1С:Підприємство 8. Комплексний облік для бюджетних установ України 7 650,00
1С:Підприємство 8. Комплексний облік для бюджетних установ України. Комлект на 5 користувачів 10 200,00
1С:Підприємство 8. Комплексний облік для бюджетних установ України. Комлект на 10 користувачів + клієнт-сервер 21 600,00
Другие метод. материалы
Методичний посібник з роботи з ПП "1С:Бухгалтерія для бюджетних установ України" 120,00
Методичний посібник з роботи з ПП "1С:Зарплата і кадри для бюджетних установ України" 120,00