Єдина Країна! Єдина Країна!
У нас можна:
Отримати консультацію
Замовити демонстрацію

Розпорядник бюджетного фінансуванняРозпорядник бюджетного фінансування

Програма «1C: Підприємство 8. Розпорядник бюджетного фінансування для підвідомчих організацій України» створена для бюджетних організацій, які є кінцевими отримувачами бюджетних коштів і містить тільки ті функції, які потрібні для таких організацій. B програмі не можна формувати зведені дані, враховувати дані інших організацій, які реалізовані в програмі «1С: Розпорядник бюджетного фінансування для України».

Програма «Розпорядник бюджетного фінансування для підвідомчих організацій України» — це самостійна програма, яка вирішує завдання організацій-одержувачів бюджетного фінансування:

 • ведення обліку планованих доходів і витрат за різними джерелами фінансування;
 • ведення обліку та аналіз лімітів асигнувань;
 • ведення обліку затверджених показників;
 • ведення обліку потреб у зміні затверджених показників;
 • ведення обліку внесених змін у затверджені показники;
 • формування даних про потреби у фінансуванні, враховуючи заплановані показники і отримані асигнування;
 • ведення обліку отриманих асигнувань.

У цій програмі можна не тільки вести облік даних організації-одержувача, але і робити обмін цими даними з вищим розпорядником, і можна використовувати як складову облікової комплексу, який охоплює завдання як розпорядника коштів, так і їх одержувачів. B цьому випадку у «1C: Розпорядник бюджетного фінансування для підвідомчих організацій України» можна організувати електронний документообіг c вищим розпорядником і використовуваної ним системою «Розпорядник бюджетного фінансування для України».

Переглянути вибірковий прайс-лист по продуктам «Розпорядник бюджетного фінансування»

«1C: Підприємство 8. Розпорядник бюджетного фінансування для місцевих рад України. Базова версія»

Програма «1C: Розпорядник бюджетного фінансування для місцевих рад України. Базова версія» автоматизує облік планування і розподілу фінансування бюджетними коштами у межах місцевої ради. Програма в цілому володіє тими ж можливостями, що і програма «1C: Підприємство 8. Розпорядник бюджетного фінансування для України», і містить такі обмеження:

 • немає можливості працювати в режимі розподілених інформаційних баз, що не дозволяє приймати в електронному вигляді документи від нижчестоящих організацій;
 • одночасно в системі може працювати тільки один чоловік; якщо в системі зареєстровано кілька користувачів c різними ролями і правами, працювати з програмою вони повинні по черзі.

Програма «1C: Розпорядник бюджетного фінансування для місцевих рад України. Базова версія» дає можливість:

 • ведення обліку планованих доходів і витрат за різними джерелами фінансування, у тому числі у вигляді зведених даних;
 • формування лімітів для підвідомчих організацій;
 • формування і ведення обліку затверджених показників, у тому числі у вигляді зведених даних; аналіз і внесення змін у затверджені показники, в тому числі у вигляді зведених даних;
 • аналіз потреб у фінансуванні підвідомчих організацій;
 • формування даних розподілу з урахуванням запланованих показників та отриманих асигнувань.

Функціональні можливості програмного забезпечення «1C: Розпорядник бюджетного фінансування для підвідомчих організацій України» і «1С: Розпорядник бюджетного фінансування для місцевих рад України. Базова версія»

У складі програм «1C: Підприємство 8. Розпорядник бюджетного фінансування для підвідомчих організацій України» і «1C: Підприємство 8. Розпорядник бюджетного фінансування для місцевих рад України. Базова версія» 3 основні підсистеми: попереднє планування, кошторисний облік і фінансовий розподіл.

Підсистема попереднього планування

B підсистемі ведуться такі операції:

 • плануються видатки, і виходять асигнування у вигляді проектів кошторисів і планів асигнувань;
 • плануються видатки c необхідною деталізацією (розрахунками) планованих витрат по кожному КЕКВ;
 • отримання зведених даних по проектах кошторисів і планів асигнувань підвідомчих організацій (тільки для базової версії);
 • аналіз встановлених лімітів асигнувань на організацію;
 • формування лімітів асигнувань для підвідомчих організацій (тільки для базової версії).

Підсистема передбачає ведення планів по власних надходженнях та видатках у вигляді проектів кошторисів власних надходжень.

Розпорядник коштів, дозволяє одержати зведені дані по власних надходженнях підвідомчих організацій.

Підсистема кошторисного обліку

Користувачі базової версії підсистеми кошторисного обліку можуть виконувати затвердження запланованих показників у вигляді кошторисів і планів асигнувань. Крім того, ця підсистема відповідає за внесення змін у затверджені планові показники (зведені та індивідуальні). Зміни можна вносити за принципом «зверху вниз» або «знизу вгору». В системі реєструються потреби підвідомчих організацій у змінах, зводяться в одному документі, який зручний для аналізу і прийняття рішення: за твердженням цих змін, їх відхилення або погодженням вищим розпорядником. На підставі затверджених змін, у системі можна швидко і зручно підготувати довідки щодо зміни планів асигнувань та кошторисів для підвідомчих організацій.

Підсистема фінансового розподілу

Підсистема фінансового розподілу відповідає за перерахування коштів підвідомчим організаціям. Функціональні можливості, які надає підсистема:

 • реєстрація побажань підвідомчих організацій o структурі фінансування по КЕКВ;
 • облік суми отриманого фінансування;
 • проведення аналізу стану профінансованості;
 • здійснення підготовки друкарських форм та електронних файлів з розподілу в форматі ПЗ «Мережа» Державного Казначейства України (тільки для базової версії);
 • аналітика ступеня фінансування підвідомчих організацій (тільки для базової версії).

Зберігання додаткової інформації

Передбачається зберігання додаткової інформації у вигляді файлів. Цю інформацію можна використовувати, наприклад, щоб зберігати зображення копій документів. Додаткова інформація використовується також для зберігання та відправки файлів, отриманих по електронній поштою.

ПРАЙС-ЛИСТ по продуктам «Розпорядник бюджетного фінансування»

Ви також можете проглянути повний прайс-лист.

Назва Ціна, грн.