Єдина Країна! Єдина Країна!
У нас можна:
Отримати консультацію
Замовити демонстрацію

Бухгалтерія 8 сільськогосподарського підприємства1С: Підприємство 8. Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України

Програма «1С: Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства» реалізована на платформі «1С: Підприємство 8» є типовим рішенням для ведення бухгалтерського і податкового обліку на підприємствах сільського господарства, з усіма системами оподаткування.

Основні можливості програми:

  • Ведення бухгалтерського і податкового обліку відповідно до національних стандартів бухгалтерського обліку в Україні.
  • Забезпечення вирішення всіх завдань, які стоять перед бухгалтерською службою організації, починаючи з обробки первинної документації, і закінчуючи формуванням регламентованих звітів.
  • Податковий облік ведеться в розрізі декількох видів ПДВ (опційно), формуються окремі книги продажу, придбання, декларації з ПДВ; ведення аналізу іншої реалізації, валових доходів і витрат.

Переглянути вибірковий прайс-лист по продуктам «Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства»

Програма автоматизує такі ділянки обліку:

  • Облік в рослинництві. Введено поняття «технологічна операція». Всі документи, які реєструють факт виконаних робіт зберігають інформацію в розрізі стандартних технологічних операцій. У програмі ведеться структура посівів. Витрати на підготовку виробничої діяльності зберігаються в розрізі полів, культур і статей витрат. Налаштований механізм розподілу витрат пропорційно площі полів, аналіз витрат, розраховується фактична собівартість.
  • Облік тваринництва. Тварини враховуються в сумовому обліку, так і в головах, і в живій вазі. Бухгалтер може відобразити в системі госпоперації з обліку тварин, починаючи з приплоду і закінчуючи забоєм.
  • Облік транспорту і сільгосптехніки. Програма фіксує шляхові і облікові листи, в програмі враховується паливо, яке показує спідометр і залишків у баках, розраховується витрата палива за нормами, розраховується відрядна зарплата. Крім цього, можна провести аналіз витрат на утримання машинотракторного парку водіїв, механізаторів, а також їх помічників;
  • Ведення обліку переробки та допоміжних виробництв.
  • Ведення обліку інших витрат у розрізах підрозділів, об'єктів (номенклатурних груп) і статей витрат. Створений серйозний механізм розподілу і аналізу витрат, розрахунку фактичної собівартості готової продукції.
  • Розрахунок заробітної плати в повному обсязі: ведеться кадровий облік; гнучка система настроювання видів і груп розрахунків; ведення розрахунків лікарняних та відпускних. Формуються стандартні і регламентовані звіти. Виплату зарплати можна виробляти всіма можливими способами: готівкою, перерахуванням на картку, натуроплатою
  • Ведення обліку взаєморозрахунків за оренду землі (облік пайовиків). Автоматично розраховуються нарахування та утримання. Виплата проводиться будь-якими можливими способами, готівкою, або готовою продукцією і товарами.

Програма є частиною пакету програмних продуктів для автоматизації діяльності компаній аграрно-промислового комплексу України. Програма — захищеною і містить фрагменти коду, що не підлягає зміні користувачем.

ПРАЙС-ЛИСТ по продуктам «Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства»

Ви також можете проглянути повний прайс-лист.

Назва Ціна, грн.