Єдина Країна! Єдина Країна!
У нас можна:
Отримати консультацію
Замовити демонстрацію

1С: Підприємство 8, купити 1C 8 – Система програм 1С Підприємство 8

1C 8: Підприємство

Ефективну діяльність підприємства сьогодні просто неможливо організувати без комплексної автоматизації обліку. За своєю суттю «1С підприємство» є платформою, яка слугує для розробки прикладних, індивідуальних рішень. Загалом, невірно вважати «1С підприємство 8» готовим до використання кінцевими користувачами програмним продуктом. Тому для вирішення проблеми автоматизації господарської діяльності підприємства недостатньо просто купити «1С підприємство» — необхідна ретельна індивідуальна настройка програми, так як вона виступає в якості основи (бази) для створення прикладних рішень, пристосованих під специфіку конкретних користувачів. Такий принцип роботи дозволяє, використовуючи «1С підприємство 8», максимально автоматизувати облік різних підприємств (організацій).

1С 8: сфера застосування

Завдяки гнучкості платформи, програмний продукт «1С 8» може застосовуватися для максимально ефективної автоматизації обліку підприємств, що здійснюють різні види діяльності. Перш, ніж купити «1С 8» ви можете вивчити інформацію про ціни на сайті нашої компанії. 1C Платформа застосовується для вирішення різноманітних завдань:

  • автоматизація обліку підприємств торгівлі, сфери обслуговування, виробничих підприємств, бюджетних організацій та ін;
  • організація оперативного управління;
  • автоматизація ведення бухобліку, створення регламентованої звітності;
  • автоматизація господарської діяльності;
  • автоматизація управлінського обліку, можливість автоматичного створення аналітичної звітності;
  • автоматизація розрахунку зарплати;
  • підтримка обліку валюти;
  • автоматизація процесів бюджетування, фінансового аналізу, планування;
  • автоматизація процесу управління персоналом.

Якщо ви зацікавлені в процвітанні вашого бізнесу і комплексної автоматизації обліку, вам просто необхідно купити «1C підприємство». Ми здійснюємо продаж програм 1С та забезпечуємо їх впровадження «під ключ». Універсальна програма «1С підприємство 8» допоможе автоматизувати облік і управління господарською діяльністю вашого підприємства. Ми забезпечимо стикування системи Клієнт-Банк з «1С підприємство», придбати програму у нашій компанії — означає отримати комплекс послуг (доставка та встановлення, навчання, автоматичне оновлення, консультації тощо).

Компанія «Бізнес-Архітектор» пропонує вам купити «1C 8» і гарантовано отримати якісні послуги з супроводу програми.