Єдина Країна! Єдина Країна!
У нас можна:
Отримати консультацію
Замовити демонстрацію

1С:Роздріб 8 для України1C: Підприємство 8. Роздріб для України

Програма «1C: Підприємство 8. Роздріб для України» автоматизує торговельну діяльність магазинів і інших роздрібних торгових точок, в тому числі об'єднаних у торговельну мережу.

Роздріб 8 для України

Переглянути вибірковий прайс-лист по продуктам «Роздріб для України»

У «1C: Підприємство 8. Роздріб для України» автоматизована реєстрація таких операцій:

 • прихід товару від постачальників на склад магазину;
 • реалізація товарів і послуг клієнтам;
 • переміщення товарів між магазинами, внутрішніми складами магазинів, магазинами і складами торгової компанії;
 • торгівля комплектами товарів, які створені або під час продажу товару, або з передпродажною підготовкою комплекту;
 • повернення товару від клієнтів, повернення після закриття касової зміни включно;
 • проведення інвентаризації товарних запасів;
 • формування прибуткових і витратних касових ордерів безпосередньо в торгових точках;
 • формування чеків продажу, і після закінчення зміни зведеного звіту по контрольно-касовій машині, з огляду на повернені товари в зміну;
 • переміщення грошей між магазинами, внутрішніми касами магазину, магазинами і касами торговельної організації;
 • робота з еквайринговими системами, ведення обліку оплати товарів по платіжних картах, ведення обліку договорів еквайрингу й умови повернення/не повернення торгової поступки еквайрером при поверненні товарів; робота з банківськими кредитами;
 • використання знижок у відсотках за дисконтними картками (фіксовані та накопичувальні знижки), знижки з поділом по магазинах, знижки клієнтам, знижки на суму чека, знижки на час дії, на кількість товару, вид оплати;
 • програма працює з такої торговельної технікою:
  • фіскальний реєстратор,
  • термінал збору даних,
  • сканер штрих - кодів,
  • електронні ваги,
  • дисплей покупця,
  • еквайрингова система,
  • рідер магнітних карт.

Торгові операції в «1C: Роздріб для України» обліковуються виключно у гривневій валюті.

РІБ і обмін з керуючою системою

Програма може працювати в режимі розподілених інформаційних баз (РІБ) з чітким розділенням документообігу по торгових точках, де в головному вузлі РІБ консолідується (зводиться) інформація по всіх магазинах мережі. «1C: Роздріб для України» передбачає механізм автоматичного ініціювання обміну.

Крім роботи в режимі РІБ, у програмі «1C: Роздріб для України» можна налаштувати автоматичний обмін даними з системою інформаційною системою (back-office) в режимі дуплекс. Як керуючу систему для програми «1С: Роздріб для України» можна використовувати програму «1С: Підприємство 8. Управління торгівлею для України». В керуючій програмі є можливість створювати необмежену кількість вузлів «1С: Підприємство 8. Роздріб для України», які також можуть бути головними вузлами РИБ.

Багатофірмовий облік

У програмі крім многомагазинного обліку реалізовано ведення багатофірмового обліку, в якому кожен склад (торговий зал) можна віднести на певну організацію. При цьому можна використовувати різні схеми оподаткування: загальну систему оподаткування, спрощену систему оподаткування.

Робота за ордерною схемою

Щоб спростити програму «1C: Роздріб для України», в ній не передбачено ведення обліку за характеристиками і серії номенклатури. Якщо є така необхідність, цей облік можна вести в керуючій системі - програмі «1C: Підприємство 8. Управління торгівлею». При цьому обмін даними між програмами коректно забезпечений . Програма дозволяє контролювати встановлення ціни на товар для кожної торгової точки в окремо, забезпечуючи відповідність цін в інформаційній базі цінникам у торгових залах магазинів. Можна працювати з типами цін номенклатури, які у разі використання керуючої системи можуть бути рекомендованими цінами для роздрібної торгівлі. Ці ціни можна коригувати в роздрібних продажах в залежності від географічного місця розташування торгової точки (наприклад, при присутності аналогічного товару по більш низькій ціні у конкурентів, які знаходяться досить близько до магазину). Також налаштований механізм створення макетів цінників і етикеток і їх друку з будь-яких видів «товарних» документів.

Аналіз торгової діяльності

У «1C: Підприємство. Роздріб для України» ведуться різні звіти, які дозволяють провести аналіз діяльності торгової точки: провести вартісну оцінку товару в роздрібній ціні, проаналізувати продажу і повернення товару, визначити, коли і який саме товар продається краще в різних магазинах, а також торгових залах одного магазина. У програмі надана можливість спланувати закупівлі товарів, на підставі аналізу продажів і поточних залишків товарів в магазині, і автоматично оформити внутрішні замовлення товарів, щоб передачі їх в управляючу систему (програму 1C: Управління торгівлею для України).

ПРАЙС-ЛИСТ по продуктам «Роздріб для України»

Ви також можете проглянути повний прайс-лист.

Назва Ціна, грн.