Єдина Країна! Єдина Країна!
У нас можна:
Отримати консультацію
Замовити демонстрацію

Управління невеликою фірмоюФункціональність програмного продукту «1С:Управління невеликою фірмою 8 для України»

«1С:Управління невеликою фірмою для України» (1С:УНФ для України) — це готове рішення для автоматизації оперативного управління на підприємствах малого бізнесу. Продукт призначений для використання на підприємствах з наступними напрямами діяльності: виробництво продукції, надання послуг (сервіс), підрядні (проектні) роботи, торгівля.

Прикладне рішення «Управління невеликою фірмою для України» орієнтовано на роботу від одного-двух до десяти користувачів і є рішенням для автоматизації операцій обліку і управління:

  • виконання робіт, надання послуг,
  • виробництво продукції,
  • маркетинг і продажі,
  • постачання і закупівлі,
  • запаси і склад,
  • грошові кошти,
  • необоротні активи,
  • фінанси,
  • кадри і розрахунки з персоналом.

Переглянути вибірковий прайс-лист по продуктам «Управління невеликою фірмою»

Поділ функцій з «1С:Бухгалтерією 8»

Щоб використовувати програму «1С:Управління невеликою фірмою» не потрібно знати бухгалтерський і податковий облік — для цих цілей необхідно використовувати «1С:Бухгалтерію 8 для України», в яку автоматично передаються дані з «1С:УНФ», що позбавляє користувачів від необхідності подвійного введення інформації.

Швидкість освоєння

Інтерфейс програми «1С:Управління невеликою фірмою для України» інтуїтивно зрозумілий, містить ряд засобів і механізмів, що забезпечують легкість освоєння системи для початківців і високу швидкість роботи для досвідчених користувачів. У основному вікні додатки розташовані робочий стіл і панель розділів. Робочий стіл містить навігаційну схему часто використовуваних документів і журналів, швидкий доступ до звітів, інформацію про завдання співробітника. Це своєрідний «помічник» користувача. Панель розділів показує основні розділи конфігурації і дозволяє переміщатися між ними.

Можливості для аналізу і планування

Програма надає керівництву підприємства й керівникам, відповідальним за розвиток бізнесу, широкі можливості для аналізу, планування і гнучкого управління ресурсами компанії для підвищення її конкурентоспроможності.

Менеджерам і співробітникам, що безпосередньо займаються виробничою, збутовою, постачальницькою і іншою діяльністю по забезпеченню процесу виробництва, надаються інструменти, що дозволяють підвищити ефективність щоденної роботи по своїх напрямах.

Використовується нова версія платформи

Програма розроблена на платформі "1С:Підприємство 8.2".

ПРАЙС-ЛИСТ по продуктам «Управління невеликою фірмою»

Ви також можете проглянути повний прайс-лист.

Назва Ціна, грн.