Єдина Країна! Єдина Країна!
У нас можна:
Отримати консультацію
Замовити демонстрацію

1С:Бухгалтерія 8 від Бізнес-Архітектор

1С:Бухгалтерія 8 – працюйте із задоволенням!

Уточнюйте у менеджерів спеціальні умови придбання.

Замовити
Безкоштовну презентацію
Перегляд
Прайс-листа

При покупці або переході з 7.7 в компанії «Бізнес-Архітектор» отримуйте в подарунок повний пакет послуг до кожної програми:

1. Доставка в межах р. Києва і по всій Україні.

2. Електронна звітність «1С-Звіт» на 3 міс.

Даний сервіс являє собою програму «1С-Звіт» для здачі звітності в електронному вигляді в контролюючі органи: Державна Податкова Служба України, Пенсійний Фонд України, Держкомстат, при цьому користувач отримує квитанцію про даставке звіту і результати обробки документа. Послуги «1С-Звіт» включені в ІТС «1С:Підприємство».

Ви можете використовувати вже наявну у вас ЕЦП (електронно-цифровий підпис). Тепер вам не треба вивантажувати дані з «1С» в інші програми і платити за них окрему абон. плату.

3. Нова послуга! Лінія консультацій з питань ведення бухгалтерського та податкового обліку від експертів і аудиторів.

Це спільний проект компанії «Бізнес-Архітектор» і «ПроФинКом» (http://profincom.com.ua) у рамках якого наші клієнти можуть отримати не тільки традиційні консультації по використанню програм «1С», але і рекомендації з ведення обліку та управління підприємством.
Телефони лінії консультацій: (044) 383-53-10, (096) 100-20-85
E-mail: profincom@profincom.com.ua

4. Інформаційно-технологічний супровід (ІТС) на 3 міс.

ІТС — комплексна підтримка від фірми «1С» і компанії «Бізнес-Архітектор», яка включає наступні сервіси:

  • доступ до сайту оновлень: http://users.v8.1c.ru/, на якому Ви можете оперативно завантажити оновлення для програм «1С:Підприємство», отримати інформацію про плани виходу оновлень. Отримати логін та пароль для доступу до сайту Ви можете в офісі компанії «Бізнес-Архітектор»;
  • доступ до сайту інтернет-версія ІТС «1С:Підприємство»: http://its.1c.ua/, на якому зібрані ексклюзивні консультаційні матеріали з питань бухгалтерського обліку, податкового, трудового права, методичні матеріали по роботі з програмами «1С:Підприємство». На даному ресурсі ви також знайдете корисні рекомендації по використанню програм «1С:Підприємство», електронну бібліотеку провідних економічних видань і багато що інше. Отримати логін та пароль для доступу до сайту Ви можете в офісі компанії «Бізнес-Архітектор»;
  • лінія консультацій фірми «1С» з питань використання програмних продуктів «1С:Підприємство» за телефоном: (044) 422-55-51, а також e-mail: hline@1c.ua;
  • лінія консультацій фірми «Бізнес-Архітектор» з питань використання програмних продуктів «1С:Підприємство» за телефоном: (044) 541-06-06, а також e-mail: hline@b-a.com.ua.

5. Клієнт-банк.

Налаштування обміну даними між «1С» і системою клієнт-банку (для 2-х банків).

6. Демонстрація правильної роботи з програмним продуктом у розмірі до 10 годин (кількість годин залежить від обсягу замовлення).

При переході з 1С 7.7 додатково:
знижка 50% на вартість 1С 8
програма 1С 7.7 залишається у Вас!