Єдина Країна! Єдина Країна!
У нас можна:
Отримати консультацію
Замовити демонстрацію

Сервіс здачі електронної звітності

Сервіс здачі електронної звітності (СЕО) «1С-Звіт»

Більшою частиною ведення бухгалтерського обліку є подача звітності в державні органи. Складаючи звіти традиційним способом, доводиться вистоювати черги, витрачаючи чимало часу. Досить часто в звітах потрібно виправляти помилки, після чого необхідно пройти процедуру здачі документів заново. Значно зекономити час дозволяє здача звітності в електронному вигляді.

«1С: Бухгалтерія» стала незаперечним еталоном для ведення бухгалтерського обліку в Україні. Тепер користувачі програм «1С» мають можливість не тільки вести бухгалтерський облік і формувати регламентовану звітність, але і подавати цю звітність в електронному вигляді в державні органи.

Для спрощення та оптимізації роботи бухгалтерів, компанія «1С» і «БЕСТ ЗВІТ» разом з розробниками програмних продуктів з ведення бухобліку та складання звітів, розробили сервіс здачі електронної звітності, який нині являє собою програму «1С-Звіт». Тепер у вас немає необхідності оплачувати підтримку декількох програмних продуктів «Медок» або «БЕСТ ЗВІТ» і «1С», досить ІТС-підписки, яку ви в будь-якому випадку використовуєте для оновлень і роботи з «1С: Підприємство»!

Підтримується сервіс здачі електронної звітності (1С-ЗВІТ) у таких програмах:

 • 1С: Бухгалтерія для України (ПРОФ і Базова);
 • 1С: Зарплата і управління персоналом для України (ПРОФ і Базова);
 • 1С: Управління торговим підприємством для України;
 • 1С: Управління виробничим підприємством для України;

Сервіс СЕО дає можливість безпосередньо з програми 1С:

 • Сформувати регламентовану звітність в різні контролюючі органи (дані підтягуються безпосередньо з 1С без створення проміжних файлів експорту);
 • Перевірити заповнення і друкувати звіти;
 • Зашифрувати і підписати електронним цифровим підписом (ЕЦП);
 • Відправити звіти до державних органів і отримати квитанцію про доставку звіту за призначенням і результати обробки документа;
 • Зберегти на електронних носіях;
 • Отримати розшифровку показників звітів СЕО в програмі 1С.

Опис програмного забезпечення «1С-Звіт»

Програмне забезпечення «1С-Звіт» дозволяє відправляти звітність підприємства в електронному вигляді до органів контролю, користувач при цьому отримує квитанцію про доставку документа та інформацію про результати обробки звіту.

Передача Звітів в державні органи проводиться через електронну пошту, з обов'язковим застосуванням електронного цифрового підпису. Для отримання ключа електронного цифрового підпису і печатки компанії необхідно оформити ліцензію в Українському сертифікаційному центрі www.ukrcc.com.

Початок роботи

Програмний продукт «1С-Звіт» досить простий і зручний у використанні.

При початку роботи з програмою, необхідно лише запустити «1С-Звіт» з конфігурації «1С» і картки підприємств створяться автоматично. Це допоможе відчутно зекономити час при заповненні даних про підприємстві, а також допомагає уникнути помилок при заповненні. Під час створення картки відбувається пряма стикування з 1С, тобто інтеграція на рівні бази даних. Тобто, при роботі передача даних здійснюється без використання проміжних файлів.

Створення звітності «1С-Звіт»

Створити регламентовані звітності в різні контролюючі органи можна як самостійно, так і перенести дані з 1С. Щоб заповнити документи даними з 1С досить натиснути одну кнопку в бланку створеного звіту.

Перевірка правильності заповнення документів

Важливим етапом у роботі зі звітами є перевірка, чи правильно заповнені документи. Вона проводиться за допомогою вбудованих камеральных перевірок, і в усьому відповідають перевірок органів контролю. На цьому етапі проводиться виключення практично всіх можливих помилок, що значно підвищує ймовірність здачі звіту з першого разу.

Надсилання звітності в контролюючі органи

Документи шифруються і підписуються електронним цифровим підписом прямо перед відправкою. Саме в цей момент звіт набуває юридичну силу (оригінали документів в електронному вигляді відповідає документам з мокрою печаткою).

Звіти в електронному вигляді з ЕЦП в контролюючі органи відправляються по прямому з'єднанню або через вбудований поштовий клієнт. У програмі підтримується одночасна відправка кількох документів зазначеним одержувачам.

«1С-Звіт» приймає квитанцію про доставку документа , а також квитанції про результати обробки звіту. Після отримання другої квитанції, звітність можна вважати зданої.

Додаткові функції «1С-Звіт»

Додатковий сервіс програми надає можливість перевірити стан платника ПДВ із бази платників ДПАУ та оцінку ризиків податкової перевірки.

Переваги використання програми «1С-Звіт»:

 • Економія часу і нервів бухгалтера;
 • Економія для передплатників ІТС (не потрібно придбання додаткового програмного забезпечення для здачі звітів в електронному вигляді);
 • Автоматичне і ручне заповнення звітів для здачі в електронному вигляді;
 • Використання локального або мережевого (багатокористувацького) варіанту роботи;
 • Отримання квитанції про доставку звіту, і результати по обробці документа;
 • Перевірка правильності заповнення звітів перед відправкою;
 • Підписання документів електронним цифровим підписом;
 • Пряма відправка в державні органи через інтернет або електронну пошту;
 • Перевірка стану платника ПДВ із бази платників ДПАУ;
 • Оцінка ризику податкової перевірки.

Як отримати можливість користуватися сервісом «1С-Звіт»?

Всі користувачі ліцензійних продуктів «1С», у яких є діюча підписка на ІТС (інформаційно-технологічний супровід) можуть користуватися сервісом електронної звітності без додаткової оплати для юридичних або фізичних осіб, код (ЕДРПОУ або ДРФО) був вказаний при реєстрації програмного продукту. Далі, при оформленні підписки на ІТС на новий період, сервіс електронної звітності надається в рамках поточної вартості ІТС-підписки, без додаткової оплати.

Користувачам, які мають програмні продукти «1С: Підприємство 7.7», придбав до 01.07.2008, а також користувачі базових версій програм «1С», на які не передбачена ІТС-передплата, для використання «1С-Звіт» необхідно оформити підписку на ІТС.

З умовами оформлення ІТС-підписки можна ознайомитися тут.

Установка «1С-Звіт»

Встановити програму «1С-Звіт» можна з інсталяційного диска при покупці програми, з сайту www.1c-sed.com.ua або звернувшись до фахівців компанії «Бізнес-Архітектор».

Інструкція по установці програми знаходиться тут.

Якщо Вам необхідно придбати ліцензійну версію програми «1С: Підприємство 8», оформити ІТС-підписку, встановити і налаштувати «1С-Звіт» на Вашому комп'ютері, отримати консультацію по роботі з програмою – звертайтеся до фахівців компанії «Бізнес-Архітектор»:
 • тел.: (044) 292-26-62
 • e-mail: sales@b-a.com.ua